in ,

Pivní lázně Plzeň

Luxusní, ale přesto útulné pivní lázně v hlavním městě všech pivařů – Plzeň.

Pivní lázně Plzeň se nacházejí v pivovarském dvoře pivovaru Purkmistr. Pivovar Purkmistr najdeme v jižní části Plzně, konkrétně v části Plzeň – Černice při výpadovce směrem na České Budějovice. Původní objekt pivovaru Purkmistr byl v roce 2007 doplněn o další budovy, které se exteriérem nesou v duchu původní architektury. Samotné pivní lázně byly v pivovaru Purkmistr otevřeny na podzim roku 2012. Interiér celého komplexu je zařízen v moderním směru, a proto uspokojí i náročné klienty.

Kde objednat?

Objednejte si pobyt či proceduru v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm online pomocí oficiálních prodejců. Prodejci jsou ověřeni zákazníky a certifikováni společností APEK. Platnost poukazu je 1 rok.

NEJLEPŠÍ NABÍDKY

Vyberte si požadovaný balíček a klikněte na tlačítko “ZOBRAZIT NABÍDKU”. Následně budete přesměrováni na stránky prodejce.

Prodejce

Popis

Cena

Detail zážitku

prodejce-esennce

Pivní lázně Plzeň

Cena od

1 290,- Kč

prodejce-esennce

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Pivní lázně Plzeň pro dva

Cena od

2 490,- Kč

prodejce-esennce

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Víkend v pivních lázních Plzeň (1 noc)

Cena od

4 500,- Kč

Co pobyt v pivních lázních Plzeň zahrnuje?

Pobyt v pivních lázních Plzeň začíná ubytováním v místním čtyřhvězdičkovém hotelu Purkmistr. Hotel Purkmistr je součásti pivovarského dvora. Celý komplex hotelu disponuje luxusně a moderně zařízenými interiéry, které navozují příjemnou atmosféru. Po ubytování vás čeká samotný hlavní bod pobytu, tím je koupel v pivní lázni. Pivní lázeň se odehrává v dřevěné kádi pro dva. Káď je naplněná vodou se speciálním druhem plzeňského piva Purkmistr o teplotě 35°C. Během koupele vám bude k dispozici dřevěný soudek piva, s kterého si můžete dopřávat pivo bez omezení. Tato procedura trvá 20 minut. Po pivní koupeli vás čeká odpočinek v relaxační odpočívárně, kde budete také 20 minut. Samozřejmostí je snídaně pro dvě osoby v ceně pobytu, která vás čeká ráno po relaxačním večeru.

 

Kdy můžete na pobyt v pivních lázních Purkmistr vyrazit?

Pivní lázně Plzeň můžete navštívit, kdykoliv během týdne, výjimku tvoří období Vánoc a Silvestra.

 

Co jiného Plzeň nabízí?

Plzeň je statutárním městem v Plzeňském kraji. Samotná Plzeň je známá především jako pivovarnické a průmyslové město. Průmyslem se Plzeň proslavila díky továrně Škoda, kde se vyráběly průmyslové stroje a dopravní prostředky. Samotná historie Plzně jako pivovarnického města je známá v celém světě. V Plzni se vaří světově proslulý Plzeňský Prazdroj, dalším známým pivem může být například Gambrinus nebo plzeňský Purkmistr. Z historického hlediska je Plzeň ještě zajímavějším městem, najdeme zde spoustu krásných divadel a budov, zajímavosti může být například Muzeum loutek nebo Muzeum strašidel.

Moderní interiér pivních lázní v Černicích.
Pivní lázně Plzeň - toto vás čeká při návštěvě.

Tipy na výlety v okolí

Kontaktní informace

Adresa:

Pivovarský dvůr Plzeň

Selská náves 21/2

326 00 Plzeň – Černice

Telefon:

(+420) 377 994 311

Hodnocení zákazníků

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Hodnotilo: 31