in ,

Pivní lázně Štramberk

Navštivte nádherné Lašské pivní kúpele ve Štramberku.

Štramberské pivní lázně se nacházejí přímo na Štramberském náměstí. Lázně jsou součásti relaxačního komplexu, který je připojen k hotelu Štramberk a místním solným jeskynním. Celý relaxační komplex nabízí historický interiér, který nezapírá prvky lázeňského města. Prostředí Štramberských lázní je vhodné především pro kvalitní odpočinek a relaxaci.

Kde objednat?

Objednejte si pobyt či proceduru v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm online pomocí oficiálních prodejců. Prodejci jsou ověřeni zákazníky a certifikováni společností APEK. Platnost poukazu je 1 rok.

NEJLEPŠÍ NABÍDKY

Vyberte si požadovaný balíček a klikněte na tlačítko “ZOBRAZIT NABÍDKU”. Následně budete přesměrováni na stránky prodejce.

Prodejce

Popis

Cena

Detail zážitku

prodejce-esennce

Pivní lázně Štramberk

Cena od

1 100,- Kč

prodejce-esennce

Pivní lázně Štramberk pro dva

Cena od

1 700,- Kč

prodejce-esennce

Víkend v pivních lázních Štramberk + 4 chodové menu pro dva

Cena od

5 400,- Kč

Co pobyt v pivních lázních Štramberk zahrnuje?

Při příchodu na relaxační proceduru v Štramberských pivních lázních budete přivítání uvítacím drinkem. Po drinku vás čeká koupel v pivní lázni, kádě jsou pro jednu osobu. Pivní lázeň se skládá z vody se solí z Mrtvého moře a látek vznikajících při kvašení piva. Tato koupel trvá 20 minut a máte během ní nárok, na dvě malé sklenice kvasnicového piva Trubač. Po koupeli v pivní lázni přijde na řadu 40 minut relaxace na lůžku.  Po relaxaci na lůžku můžete vyrazit na večeři, nebo obhlídku místních solných jeskyní. Doplňkem relaxačního pobytu v Štramberských pivních lázních je i volný vstup do Muzea starých tisků, lidové keramiky a Panoptika. Zajímavosti je originální dárek, který vás bude čekat na pokoji. Součásti je ubytováni v nově zrekonstruovaném hotelu Štramberk, který se nachází přímo na náměstí. V ceně je i polopenze, ta začíná večeří a končí snídani před odjezdem.

 

Kdy můžete na pobyt v štramberských pivních lázních vyrazit?

Pobyt v štramberských pivních lázních je možno objednat kdykoliv kromě Vánoc a Silvestra. V tomto období jsou štramberské pivní lázně zavřené.

 

Co jiného Štramberk nabízí?

Štramberk je velice známým a historicky zajímavým moravským městem. Velká část Štramberku je tvořená právě historickými objekty. Asi nejznámější je samotný Štramberský hrad, který je dominantou města. Další známou památkou, na kterou můžete ze zvědavosti vyrazit, je Štramberská Trúba, která funguje i jako rozhledna. Mezi návštěvníky města je poměrně oblíbené i náměstí a jeskyně Šipka, která se nachází v městském parku na hoře Kotouč. Návštěva Štramberských pivních lázni je ideální šancí jak spojit trochu relaxace s poznáním historie.

Dokonalá relaxace v pivních lázních Štramberk
Lašské pivní kúpele

Tipy na výlety v okolí

Kontaktní informace

Adresa:

Lašské pivní kúpele

Náměstí 7

742 66 Štramberk

Telefon:

(+420) 605 118 188

Hodnocení zákazníků