in ,

Pivní lázně Štramberk

Navštivte nádherné Lašské pivní kúpele ve Štramberku.

Štramberské pivní lázně se nacházejí přímo na Štramberském náměstí. Lázně jsou součásti relaxačního komplexu, který je připojen k hotelu Štramberk a místním solným jeskynním. Celý relaxační komplex nabízí historický interiér, který nezapírá prvky lázeňského města. Prostředí Štramberských lázní je vhodné především pro kvalitní odpočinek a relaxaci.

Kde objednat?

Objednejte si pobyt či proceduru v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm online pomocí oficiálních prodejců. Prodejci jsou ověřeni zákazníky a certifikováni společností APEK. Platnost poukazu je 1 rok.

NEJLEPŠÍ NABÍDKY

Vyberte si požadovaný balíček a klikněte na tlačítko “ZOBRAZIT NABÍDKU”. Následně budete přesměrováni na stránky prodejce.

Prodejce

Popis

Cena

Detail zážitku

prodejce-esennce

Pivní lázně Štramberk

Cena od

900,- Kč

prodejce-esennce

Pivní lázně Štramberk pro dva

Cena od

1 790,- Kč

prodejce-esennce

Víkend v pivních lázních Štramberk + 4 chodové menu pro dva

Cena od

5 900,- Kč

Co pobyt v pivních lázních Štramberk zahrnuje?

Při příchodu na relaxační proceduru v Štramberských pivních lázních budete přivítání uvítacím drinkem. Po drinku vás čeká koupel v pivní lázni, kádě jsou pro jednu osobu. Pivní lázeň se skládá z vody se solí z Mrtvého moře a látek vznikajících při kvašení piva. Tato koupel trvá 20 minut a máte během ní nárok, na dvě malé sklenice kvasnicového piva Trubač. Po koupeli v pivní lázni přijde na řadu 40 minut relaxace na lůžku.  Po relaxaci na lůžku můžete vyrazit na večeři, nebo obhlídku místních solných jeskyní. Doplňkem relaxačního pobytu v Štramberských pivních lázních je i volný vstup do Muzea starých tisků, lidové keramiky a Panoptika. Zajímavosti je originální dárek, který vás bude čekat na pokoji. Součásti je ubytováni v nově zrekonstruovaném hotelu Štramberk, který se nachází přímo na náměstí. V ceně je i polopenze, ta začíná večeří a končí snídani před odjezdem.

 

Kdy můžete na pobyt v štramberských pivních lázních vyrazit?

Pobyt v štramberských pivních lázních je možno objednat kdykoliv kromě Vánoc a Silvestra. V tomto období jsou štramberské pivní lázně zavřené.

Dokonalá relaxace v pivních lázních Štramberk
Lašské pivní kúpele

Historie pivních lázní

Původ pivních lázní

Pivní lázně mají dlouhou a bohatou historii, která sahá až do starověkého Egypta. Ve středověku se tyto lázně rozšířily do Evropy, kde začaly nabírat na popularitě díky svým léčivým účinkům a relaxačním procedurám.

 

Vývoj pivních lázní ve Štramberku

Ve Štramberku, malebném městečku v severní Moravě, se pivní lázně staly populární atrakcí pro turisty i místní obyvatele. První pivní lázně ve Štramberku byly založeny na počátku 21. století a od té doby prošly mnoha vylepšeními a rozšířeními.

 

Proč navštívit pivní lázně Štramberk

Benefity pivních lázní

Pivní lázně nabízejí širokou škálu benefitů pro tělo i mysl. Pivní kvasnice, vitamíny a minerály obsažené v pivu pomáhají zlepšit krevní oběh, regenerovat pokožku a posílit imunitní systém. Navíc, procedury jako pivní masáž nebo pivní peeling přispívají k uvolnění svalů a odstranění stresu.

 

Jedinečný zážitek

Návštěva pivních lázní ve Štramberku je zároveň jedinečným zážitkem, který si můžete užít s přáteli, rodinou nebo svou drahou polovičkou. Atmosféra lázní, vůně pivních složek a celková relaxace zaručují nezapomenutelné chvíle.

 

Procedury v pivních lázních

Pivní koupel

Pivní koupel je hlavní procedurou v pivních lázních. Jedná se o koupel ve speciálním dřevěném kádi, naplněné teplou vodou a směsí pivních složek, jako jsou kvasnice, chmel a ječmen. Během koupelí se uvolňují účinné látky z pivních složek, které pronikají do pokožky a působí blahodárně na celý organismus.

 

Pivní masáž

Pivní masáž je další oblíbenou procedurou v pivních lázních. Masáž se provádí za použití speciálního pivního oleje, který obsahuje vitamíny a minerály z pivních surovin. Masáž pomáhá uvolnit napjaté svaly, zlepšit krevní oběh a poskytnout celkovou relaxaci.

 

Pivní peeling

Pivní peeling je kosmetická procedura, která spočívá v aplikaci směsi pivních surovin na tělo. Směs jemně masíruje pokožku, odstraňuje odumřelé kožní buňky a zanechává ji jemnou a hedvábnou.

 

Příprava na návštěvu pivních lázní

Co si vzít s sebou

Při návštěvě pivních lázní ve Štramberku si nezapomeňte vzít plavky, ručník a přezůvky. Většina lázní poskytuje šampon a sprchový gel, ale můžete si vzít i vlastní, pokud dáváte přednost konkrétním značkám.

 

Očekávání před procedurou

Před procedurou v pivních lázních se doporučuje přijít včas, abyste měli dostatek času na převlečení a případně konzultaci s terapeutem. Během procedur se uvolněte a užívejte si atmosféru lázní, vůni pivních složek a příjemný pocit na pokožce.

 

Cestovní tipy a ubytování

Jak se dostat do Štramberka

Štramberk leží asi 20 km od Nového Jičína, který je snadno dostupný vlakem nebo autobusem. Z Nového Jičína můžete pokračovat autobusem nebo autem směrem na Štramberk. Pokud cestujete autem, je zde dostatek parkovacích míst pro návštěvníky.

 

Ubytování v okolí

Doporučené hotely a penziony

V okolí Štramberka najdete řadu hotelů a penzionů, které nabízejí ubytování různých cenových kategorií. Některé z nich jsou:

  1. Hotel Šipka – tento hotel se nachází přímo v centru Štramberka a nabízí pokoje s výhledem na historické náměstí a zříceninu hradu.
  2. Penzion Jaroňkova paseka – rodinný penzion v klidné části města, obklopený zelení a s výhledem na Beskydy.
  3. Apartmány Svět – moderní apartmány, které se nachází v těsné blízkosti pivních lázní a nabízejí všechny potřebné vybavení pro pohodlný pobyt.

 

Závěrem

Pivní lázně Štramberk představují jedinečnou a relaxační zkušenost, která spojuje tradici pivovarnictví s moderními wellness procedurami. Navštivte pivní lázně ve Štramberku a užijte si nezapomenutelný zážitek plný relaxace a léčivých účinků.

Kontaktní informace

Adresa:

Lašské pivní kúpele

Náměstí 7

742 66 Štramberk

Telefon:

(+420) 605 118 188

Hodnocení zákazníků