in ,

Pivní lázně Praha

Objevte kouzlo pivních lázní v srdci Prahy

V Praze se pivní lázně začaly rozvíjet zejména v posledních dvaceti letech, a to díky rostoucímu zájmu o pivní turistiku a wellness. Dnes se v Praze nachází několik pivních lázní, které nabízejí širokou škálu procedur a zážitků spojených s pivem.

Kde objednat?

Objednejte si pobyt či proceduru v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm online pomocí oficiálních prodejců. Prodejci jsou ověřeni zákazníky a certifikováni společností APEK. Platnost poukazu je 1 rok.

NEJLEPŠÍ NABÍDKY

Vyberte si požadovaný balíček a klikněte na tlačítko “ZOBRAZIT NABÍDKU”. Následně budete přesměrováni na stránky prodejce.

Prodejce

Popis

Cena

Detail zážitku

logo-adrop

Pivní lázně Krušovice – Praha

Cena od

1 800,- Kč

logo-adrop

Pivní koupel s neomezenou konzumací piva Bernard

Cena od

2 690,- Kč

Původ pivních lázní

Pivní lázně mají dlouhou historii sahající až do starověkého Egypta, kde bylo pivo považováno za léčivý nápoj. Pivo se používalo v koupelích pro zmírnění bolesti a uvolnění svalů. V Evropě se pivní lázně rozšířily v 19. století, kdy byly spojovány s léčebnými účinky pivovarských kvasnic a chmele.

 

Proč navštívit pivní lázně

Zdravotní přínosy

Pivní lázně mají řadu zdravotních přínosů, jako jsou zlepšení krevního oběhu, detoxikace organismu, posílení imunitního systému, regenerace pokožky a zklidnění nervového systému. Přítomnost kvasnic, vitamínů a minerálů v pivu podporuje zdraví a vitalitu.

 

Relaxace a odpočinek

Navštívit pivní lázně není jen o zdraví, ale také o relaxaci a odpočinku. Při návštěvě pivních lázní si můžete užít příjemného prostředí, kde můžete zapomenout na každodenní starosti a stres. Ponořte se do koupele z piva, masáže chmelovými pytlíky nebo si dopřejte pivní peeling pro oživení pokožky.

 

Nejoblíbenější pivní lázně v Praze

Pivní lázně Beer Spa Bernard

Oblíbeným místem jsou pivní lázně Beer Spa Bernard, které se nacházejí v centru Prahy. Zde si můžete užít originální pivní lázně v historickém prostředí. K dispozici jsou pivní koupele, masáže, pivní peeling a také pivní sauna. Součástí balíčku je také neomezená konzumace piva Bernard.

 

Průběh návštěvy pivních lázní

Příprava na lázně

Před návštěvou pivních lázní se doporučuje se informovat o nabízených procedurách a zarezervovat si termín. Většina pivních lázní nabízí různé balíčky, které zahrnují různé procedury a služby. Při příchodu do lázní vás personál provede zařízením a vysvětlí průběh jednotlivých procedur.

 

Procedury a zážitky

Během návštěvy pivních lázní si můžete vyzkoušet různé procedury, jako jsou pivní koupele, masáže chmelovými pytlíky, pivní peeling nebo pivní sauna. Při pivních koupelích se ponoříte do vany naplněné teplým pivem, kvasnicemi a chmelem, což má blahodárný účinek na tělo a mysl. Masáže chmelovými pytlíky pomáhají uvolnit svalové napětí a povzbudit krevní oběh. Pivní peeling zase odstraňuje odumřelé kožní buňky a čistí pokožku. Pivní sauna je zase skvělým způsobem, jak se potit a zbavit těla toxinů.

 

Jak si vybrat pivní lázně

Ceny a balíčky

Při výběru pivních lázní je důležité zvážit ceny a balíčky, které jednotlivé lázně nabízejí. Některé pivní lázně mají cenově dostupnější balíčky, zatímco jiné se zaměřují na exkluzivnější zážitky. Je dobré si předem prostudovat nabídku a vybrat si balíček, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu.

 

Lokalita a doprava

Dalším faktorem, který stojí za zvážení, je lokalita pivních lázní a dostupnost dopravy. Některé lázně se nacházejí v historickém centru Prahy, zatímco jiné jsou umístěny v klidnějších částech města. Při výběru pivních lázní zvažte, jak se k nim dostanete a jaké možnosti parkování jsou v okolí.

 

Závěr a časté dotazy

Pivní lázně v Praze nabízejí jedinečnou kombinaci relaxace, zábavy a zdravotních přínosů. Ať už se rozhodnete pro návštěvu tradičních pivních lázní v historickém centru města nebo si vyberete klidnější místo na okraji, jistě si užijete nezapomenutelný zážitek. Při výběru pivních lázní nezapomeňte zvážit ceny, balíčky a dostupnost dopravy.

 

  1. Jaké jsou hlavní zdravotní přínosy pivních lázní? Pivní lázně přispívají k zlepšení krevního oběhu, detoxikaci organismu, posílení imunitního systému, regeneraci pokožky a uklidnění nervového systému.
  2. Jak dlouho trvá návštěva pivních lázní? Délka návštěvy pivních lázní závisí na zvoleném balíčku a počtu procedur. Obvykle se pohybuje od 1 do 3 hodin.
  3. Mohu pít pivo během procedur v pivních lázních? Ano, většina pivních lázní nabízí neomezenou konzumaci piva během procedur. Při návštěvě pivních lázní si tak můžete vychutnat lahodné pivo z místního pivovaru.
  4. Je nutná rezervace před návštěvou pivních lázní? Rezervace není povinná, ale je doporučena, aby bylo zajištěno místo ve vybraném termínu. Některé pivní lázně mohou být velmi populární a bez rezervace se může stát, že na vás nebude volné místo.
  5. Mohu navštívit pivní lázně i s dětmi? Některé pivní lázně umožňují návštěvu i s dětmi, ale většinou je věkový limit nastaven na 18 let a více. Je dobré se předem informovat o pravidlech daných pivních lázní a zjistit, zda je možná návštěva s dětmi.

Hodnocení zákazníků

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Hodnotilo: 64