in ,

Pivní lázně Chodová Planá

Ideální relax v pivních lázních Chodová Planá v areálu pivovaru Chodovar.

Pivní lázně Chodová Planá se nacházejí v centru stejnojmenného města. Pivní lázně jsou součásti místního rodinného pivovaru Chodovar, v jehož areálu se také nacházejí. Veškeré relaxační procedury se odehrávají v jednom místě, ve kterém budete také ubytování. Celé prostředí odpovídá atmosféře rodinného pivovaru, který zde sídlí od roku 1573.

Kde objednat?

Objednejte si pobyt či proceduru v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm online pomocí oficiálních prodejců. Prodejci jsou ověřeni zákazníky a certifikováni společností APEK. Platnost poukazu je 1 rok.

NEJLEPŠÍ NABÍDKY

Vyberte si požadovaný balíček a klikněte na tlačítko “ZOBRAZIT NABÍDKU”. Následně budete přesměrováni na stránky prodejce.

Prodejce

Popis

Cena

Detail zážitku

prodejce-esennce

Pivní lázně Chodová Planá

Cena od

1 990,- Kč

prodejce-esennce

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Luxusní pivní lázně pro dva

Cena od

3 400,- Kč

prodejce-esennce

Pobyt v pivních lázních Chodovar (1 noc)

Cena od

5 444,- Kč

Co pobyt v pivních lázních Chodová Planá zahrnuje?

První procedurou, kterou po příchodu do pivních lázní v Chodové Plané vyzkoušíte, je částečná masáž vašeho těla. Masáž trvá asi 20 minut. Po masáži budete připravení na hlavní bod programu, tím je pivní lázeň v dvojité kádi. Káď je naplněná minerální vodou o teplotě 34°C a speciálním tmavým koupelovým pivem, vyráběným dle tajné receptury rodinného pivovaru Chodovar.   Po pivní lázni je potřeba, aby si vaše tělo odpočinulo, relaxační odpočinek trvá 25 minut. Po relaxační proceduře můžete zasednout do místní restaurace Stará Sladovna. V restauraci je pro vás připravena konzumace v hodnotě 350,- Kč na osobu, tato konzumace je v ceně pobytu. Samozřejmostí je ubytování v areálu pivovaru Chodovar na jednu noc pro dvě osoby.

 

Kdy můžete na pobyt v pivních lázních Chodovar vyrazit?

Pobyt v pivních lázních Chodová Planá je možno objednat kdykoliv během týdne, výjimku tvoří pátky a víkendy.

 

Co jiného Chodová Planá nabízí?

Chodová Planá je poměrně starý Městys (menší město) v Plzeňském kraji, nachází se v okrese Tachov. Chodová Planá je známá především díky místnímu pivovaru Chodovar, který je výjimečný svým historickým vzhledem. Kromě místního pivovaru je zajímavostí i místní zámek Chodová Planá či kostel svatého Jana Křtitele. Mezi zajímavosti můžeme zařadit i dva židovské hřbitovy či sloup se sochou Panny Marie. Městys Chodová Planá se nachází asi 8km pod známým lázeňským městem Mariánské Lázně. Mariánské Lázně můžete při návštěvě Chodové Plané navštívit také. Během cesty si povšimněte historicky zajímavého hraničního kříže, který se nalézá na cestě z Chodové Plané do Mariánských Lázní.

Dokonalý wellness v pivních lázních Chodovar
Hotel u Sládka v areálu pivovaru Chodovar.

Tipy na výlety v okolí

Kontaktní informace

Adresa:

Pravé pivní lázně

Pivovarská 107

348 13 Chodová Planá

Telefon:

(+420) 374 617 100

Hodnocení zákazníků