in ,

Pivní lázně Chodová Planá

Ideální relax v pivních lázních Chodová Planá v areálu pivovaru Chodovar.

Pivní lázně Chodová Planá se nacházejí v centru stejnojmenného města. Pivní lázně jsou součásti místního rodinného pivovaru Chodovar, v jehož areálu se také nacházejí. Veškeré relaxační procedury se odehrávají v jednom místě, ve kterém budete také ubytování. Celé prostředí odpovídá atmosféře rodinného pivovaru, který zde sídlí od roku 1573.

Kde objednat?

Objednejte si pobyt či proceduru v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm online pomocí oficiálních prodejců. Prodejci jsou ověřeni zákazníky a certifikováni společností APEK. Platnost poukazu je 1 rok.

NEJLEPŠÍ NABÍDKY

Vyberte si požadovaný balíček a klikněte na tlačítko “ZOBRAZIT NABÍDKU”. Následně budete přesměrováni na stránky prodejce.

Prodejce

Popis

Cena

Detail zážitku

prodejce-esennce

Pivní lázně Chodová Planá s masáží pro 1 osobu

Cena od

1 490,- Kč

prodejce-esennce

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Luxusní pivní lázně Chodová Planá pro dva

Cena od

2 980,- Kč

prodejce-esennce

Úžasný pobyt na 1 noc v rodinném pivovaru Chodovar s fantastickou pivní lázní a neomezeným wellness

Cena od

4 210,- Kč

logo-adrop

Pivní koupel

Cena od

860,- Kč

logo-adrop

Pivní lázně s ubytováním

Cena od

3 049,- Kč

Co pobyt v pivních lázních Chodová Planá zahrnuje?

První procedurou, kterou po příchodu do pivních lázní v Chodové Plané vyzkoušíte, je částečná masáž vašeho těla. Masáž trvá asi 20 minut. Po masáži budete připravení na hlavní bod programu, tím je pivní lázeň v dvojité kádi. Káď je naplněná minerální vodou o teplotě 34°C a speciálním tmavým koupelovým pivem, vyráběným dle tajné receptury rodinného pivovaru Chodovar.   Po pivní lázni je potřeba, aby si vaše tělo odpočinulo, relaxační odpočinek trvá 25 minut. Po relaxační proceduře můžete zasednout do místní restaurace Stará Sladovna. V restauraci je pro vás připravena konzumace v hodnotě 350,- Kč na osobu, tato konzumace je v ceně pobytu. Samozřejmostí je ubytování v areálu pivovaru Chodovar na jednu noc pro dvě osoby.

 

Kdy můžete na pobyt v pivních lázních Chodovar vyrazit?

Pobyt v pivních lázních Chodová Planá je možno objednat kdykoliv během týdne, výjimku tvoří pátky a víkendy.

Dokonalý wellness v pivních lázních Chodovar
Hotel u Sládka v areálu pivovaru Chodovar.

Pivní lázně Chodová Planá jsou jedinečným místem, které nabízí nejen užitek z léčivých účinků koupelí v pivu, ale také příjemné strávení času v krásném prostředí a výbornou gastronomii. V následujícím článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o pivních lázních Chodová Planá.

 

Historie pivních lázní

Pivní lázně Chodová Planá mají kořeny sahající až do 16. století, kdy byl v Chodové Plané založen první pivovar. Současné pivní lázně vznikly v roce 2006 a staly se rychle populárním místem pro relaxaci a regeneraci.

 

Poloha a okolí Chodové Plané

Chodová Planá se nachází v krásném prostředí západních Čech, v blízkosti lázeňských měst Mariánské Lázně a Karlovy Vary. Přírodní podmínky a historické památky v okolí nabízí řadu možností pro turistické výlety.

 

Dopravní dostupnost

Pivní lázně Chodová Planá jsou snadno dostupné autem i veřejnou dopravou. Z hlavního města Prahy se sem dostanete za necelé dvě hodiny jízdy po dálnici. Nejbližší železniční stanice je v Tachově, odkud jezdí pravidelně autobusové spoje do Chodové Plané.

 

Turistické atrakce v okolí

Okolí Chodové Plané je plné historických památek, hradů a zámků, jako jsou například Kynžvart, Bečov nad Teplou či Loket. Přírodní krásy nabízí Kladská, Slavkovský les či přírodní park Český les.

 

Proč zvolit pivní lázně?

Pivní lázně Chodová Planá jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají netradiční a přitom účinnou formu relaxace a regenerace.

 

Léčivé účinky pivních lázní

Pivo obsahuje řadu látek, které mají pozitivní vliv na lidský organismus. Během koupele se tělo dostává do kontaktu s vitamíny, minerály a enzymy obsaženými v pivu, což přispívá ke zlepšení krevního oběhu, pročištění pokožky a celkovému uvolnění.

 

Pro koho jsou pivní lázně vhodné

Pivní lázně jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí uvolnit svalstvo, zlepšit kvalitu pokožky či si jen odpočinout a zregenerovat. Nejsou však doporučovány těhotným ženám a lidem s vážnými zdravotními problémy.

 

Procedury v pivních lázních Chodová Planá

Návštěvníci pivních lázní mohou využít celou řadu procedur, které zahrnují nejen koupele, ale také masáže a kosmetické ošetření.

 

Pivní koupele

Jedná se o hlavní proceduru, která se provádí v dřevěných kádích naplněných směsí pivních složek, včetně kvasnic, chmele a jemného pěnivého piva. Koupele trvají přibližně 20 minut a následuje relaxace na slámě.

 

Pivní masáže

Kromě koupelí nabízejí pivní lázně také masáže s pivním olejem, který má blahodárný vliv na pokožku, zlepšuje prokrvení a uvolňuje svalové napětí.

 

Pivní kosmetika

Pivní lázně Chodová Planá disponují svou vlastní řadou kosmetických produktů, které obsahují pivní složky, jako jsou kvasnice a chmel. Mezi nejoblíbenější patří pivní mýdla, šampóny, balzámy a krémy.

 

Ubytování a stravování v pivních lázních

Pivní lázně nabízejí komfortní ubytování v pokojích různých kategorií a také výbornou gastronomii v místní restauraci a pivovaru.

 

Možnosti ubytování

Hosté mohou vybírat mezi různými typy pokojů, včetně jednolůžkových, dvoulůžkových či apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, televizí a Wi-Fi připojením.

 

Restaurace a pivovar

Místní restaurace nabízí výtečnou českou a mezinárodní kuchyni, přičemž důraz je kladen na použití kvalitních surovin a čerstvých ingrediencí. V pivovaru pak můžete ochutnat nejen tradiční české pivo, ale také speciální pivní nápoje a likéry.

 

Akce a programy v pivních lázních

Pivní lázně Chodová Planá nabízejí celou řadu zábavných a relaxačních programů pro různé skupiny návštěvníků.

 

Pro páry

Pivní lázně jsou ideálním místem pro romantický víkend ve dvou. Nabízejí speciální balíčky s ubytováním, procedurami a romantickými večeřemi.

 

Pro skupiny

Skupiny přátel či rodin mohou využít slevových balíčků a společně si užít procedury, společenské akce a výlety do okolí.

 

Firemní akce

Pivní lázně Chodová Planá nabízejí také možnost uspořádání firemních akcí, jako jsou teambuildingy, školení či konference, s kompletním zázemím a službami na míru.

 

Závěr a časté dotazy

Pivní lázně Chodová Planá jsou místem, které nabízí nejen léčivé účinky pivních koupelí, ale také možnost strávit příjemný čas v krásném prostředí a vychutnat si výtečnou gastronomii. Ať už hledáte relaxaci, regeneraci, nebo zábavu, pivní lázně Chodová Planá vám to všechno nabídnou. Navštivte toto jedinečné místo a přesvědčte se sami o jeho kouzlu.

 

1. Je nutná rezervace před návštěvou pivních lázní Chodová Planá? Ano, je vhodné si rezervovat termín vaší návštěvy předem, aby byla zajištěna dostupnost pokojů a procedur.

2. Mohu do pivních lázní přivést svého psa? Domácí mazlíčci jsou v některých částech pivních lázní povoleni, avšak doporučujeme se předem informovat o podmínkách ubytování s mazlíčkem.

3. Jaké jsou kontraindikace pro návštěvu pivních lázní? Pivní lázně nejsou doporučovány těhotným ženám a osobám s vážnými zdravotními problémy. V případě nejistoty se doporučuje konzultace s lékařem.

4. Jak dlouho trvá pivní koupel a jaké jsou další procedury? Pivní koupel trvá přibližně 20 minut, následuje relaxace na slámě. Kromě koupelí mohou návštěvníci využít i pivní masáže či kosmetické ošetření s pivními produkty.

5. Je možné v pivních lázních zakoupit dárkové poukazy? Ano, pivní lázně Chodová Planá nabízejí dárkové poukazy, které mohou být uplatněny na ubytování, procedury či stravování.

Kontaktní informace

Adresa:

Pravé pivní lázně

Pivovarská 107

348 13 Chodová Planá

Telefon:

(+420) 374 617 100

Hodnocení zákazníků