in ,

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm

Užijte si božský relax v pivních lázních v areálu Rožnovského pivovaru.

Rychlá navigace:

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm byly otevřeny v roce 2010. Pivní lázně vznikly v nově zrekonstruovaném objektu Rožnovského pivovaru. Vzhledem k datu, kdy byl rožnovský pivovar zrekonstruován, se můžete těšit na pobyt v příjemném prostředí – nové a luxusně vybavené prostory poskytnou příjemné prostředí i pro náročné zákazníky.

Kde objednat?

Objednejte si pobyt či proceduru v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm online pomocí oficiálních prodejců. Prodejci jsou ověřeni zákazníky a certifikováni společností APEK. Platnost poukazu je 1 rok.

NEJLEPŠÍ NABÍDKY

Vyberte si požadovaný balíček a klikněte na tlačítko “ZOBRAZIT NABÍDKU”. Následně budete přesměrováni na stránky prodejce.

Prodejce

Popis

Cena

Detail zážitku

prodejce-esennce

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Luxusní pobyt v pivních lázních Rožnov + večeře pro dva

Cena od

5 900,- Kč

prodejce-esennce

Pivní lázně Rožnov pro dva + večeře pro dva

Cena od

3 300,- Kč

Co pobyt v pivních lázních Rožnov zahrnuje?

Samotná procedura začíná předehřátím v bylinné aromatické sauně, v této sauně budete asi 25 minut.

Po této proceduře následuje koupel v dvojité kádi s pivovarskými kvasnicemi a bylinnými extrakty. Během koupele bude navozena relaxační atmosféra poslechem příjemné hudby a neomezenou konzumací piva. Koupel v pivní lázni trvá zhruba 25 minut.

Po pivní lázni přijde na řadu detoxikační zábal, který uleví vašim svalům, tento zábal budete mít na těle přibližně 30 minut.

Poslední procedurou, kterou v Rožnovských pivních lázních podstoupíte, bude masáž zad a šíje teplými lávovými kameny, tato masáž trvá také 30 minut.

Součásti pobytu je ubytování v Rožnovském čtyřhvězdičkovém hotelu pro 2 osoby. Samozřejmostí jsou také snídaně.

Pozor: Program pivních lázní se liší dle objednaného balíčku.

 

Kdy můžete na pobyt v rožnovských pivních lázních vyrazit?

Pobyt v Rožnovských pivních lázních je možno objednat kdykoliv kromě Vánoc a Silvestra. V tomto období jsou Rožnovské pivní lázně zavřené.

Rožnovské pivní lázně to není jen koupel v pivě

Většina pivních lázní vám nabídne pouze koupel v dřevěné či jiné vaně plné teplé vody s pivovarskými kvasnicemi a kulturami. Rožnovské pivní lázně jsou vhodné především pro lidi, kteří chtějí prožít víc než jen pivní koupel.  V rožnovských pivních lázních vás čekají příjemné aromaterapie, peelingy, pečující o vaši kůži a další relaxační procedury. Velice oblíbené jsou také masáže a relaxační zábaly, které uleví nejen vaší mysli, ale také vašemu svalstvu. Pro podporu kvalitního dýchání jsou v poslední době oblíbené kyslíkové terapie, které mají ozdravný účinek na celé tělo.

 

Rožnovské pivní lázně a jejich proslulá viktoriánská vana

Pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm jsou známy taky díky své obrovské měděné vaně. Ve sklepení Rožnovského pivovaru, z kterého na vás působí kouzlo dávné historie, najdete i velkou vanu pro pivní koupele. Ve většině pivních lázní jsou vany pro nejvýše dvě osoby, v Rožnovských pivních lázních najdete viktoriánskou vanu, která je určena až pro sedm osob. To je skvělá příležitost jak navštívit a užít si pivních lázní se svými nejlepšími přáteli.

 

Do pivních lázní v Rožnově mohou i děti

Většina pivních lázní zakazuje vstup dětem. Nevím, proč tento nesmyslný zákaz vznikl, když přímo návštěva relaxační vany s pivní lázní nijak nenabádá ke konzumaci alkoholu právě mladistvé. Rožnovské pivní lázně si toto uvědomují, a proto povolily vstup i dětem.  V případě, že chcete navštívit pivní lázně a nejste zrovna plnoletí, doporučujeme návštěvu právě rožnovských pivních lázní.

Časté dotazy

  1. Jaké jsou otevírací hodiny pivních lázní v Rožnově pod Radhoštěm? Otevírací hodiny pivních lázní se liší v závislosti na dni v týdnu. Detailní informace najdete na oficiálních stránkách pivních lázní nebo se můžete informovat přímo na recepci.
  2. Je nutné rezervovat si místo předem pro návštěvu pivních lázní v Rožnově pod Radhoštěm? Ano, je nutné si zarezervovat termín návštěvy. Rezervace můžete provést online přes webové stránky.
  3. Jak dlouho trvá procedura v pivních lázních v Rožnově? Délka procedury v pivních lázních se liší v závislosti na druhu procedury, kterou si zvolíte. Standardní délka procedury je obvykle 90 minut.
  4. Nabízí pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm i další druhy wellness procedur? Ano, pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm nabízejí i další wellness procedury, jako například masáže, saunu, či kosmetické ošetření. Podrobnější informace najdete na oficiálních stránkách pivních lázní.
  5. Jaké jsou ceny za návštěvu pivních lázní v Rožnově? Ceny za návštěvu pivních lázní v Rožnově pod Radhoštěm se liší v závislosti na druhu procedury, kterou si zvolíte. Orientační ceny najdete na oficiálních stránkách pivních lázní.
Agáta Hanychová v Rožnovských pivních lázních
Neomezená konzumace piva během pivní lázně.

Město Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov není moc známý svou lázeňskou historií, ale jedná se o jedno z významných lázeňských měst.  V historii byl Rožnov po Radhoštěm znám především díky lázeňství a ozdravných lázeňských metod mléka.  V současnosti Rožnov pod Radhoštěm nabízí kvalitní, příjemně a luxusně zařízené pivní lázně přímo v prostorách Rožnovského pivovaru. Právě minipivovar, který se nachází v prostorách lázeňského prostředí bývalého rožnovského pivovaru, se stává poměrně vyhledávaným místem.

Město Rožnov je poměrně vyhledávaným městem především díky Rožnovskému skanzenu neboli Valašskému muzeu v přírodě. Toto muzeum ukazuje obydlí a způsob života lidí z historického období. Mnoho dalších lidí zná Rožnov pod Radhoštěm také jako lázeňské město. Krom těchto důležitých vlastností je Rožnov poměrně zajímavým městem právě z důvodu pivovarnictví.

Pivo se zde vařilo již dávno v historii, ale pivovar byl znovu otevřen až v roce 2010 a to za pomoci financí z Evropské unie. V současné době v Rožnově pod Radhoštěm žije přes 16 000 obyvatel. V poslední době je Rožnov znám také jako město, ve kterém se poměrně hodně daří průmyslu.

 

Co jiného Rožnov pod Radhoštěm nabízí?

Rožnov pod Radhoštěm je poměrně známým místem především díky rožnovského skanzenu. V případě, že chcete návštěvu pivních lázni spojit s něčím zajímavým, doporučujeme právě Valašské muzeum v přírodě, známe také jako rožnovský skanzen.  Dalším zajímavým místem může být Jurkovičova rozhledna, či kostel Všech svatých. Rožnov pod Radhoštěm je opravdu pěkným městem, kde můžete strávit volný čas.

Jurkovičova rozhledna v městě Rožnov pod Radhoštěm blízko pivních lázní.
Valašské muzeum v přírodě.

Kontaktní informace

Adresa:

Rožnovské pivní lázně s.r.o.

Pivovarská 6

756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Telefon:

(+420) 774 430 000

Hodnocení zákazníků

Průměrné hodnocení 4.4 / 5. Hodnotilo: 75