in ,

Pivní lázně Ostrava – Zábřeh

Pivní lázně na Zámečku v Ostravě – Zábřehu. Historie a wellness v jednom.

Pivní lázně Ostrava najdeme v jižní části Ostravy, známé též jako Ostrava – Zábřeh. Pivní lázně jsou rozprostřeny v sklepení zámku Zábřeh, který slouží i jako hotel. Historie Zábřežského zámku sahá až do roku 1529, v sedmnáctém století byl zámek přestavěn do barokní podoby.  V roce 1975 dostal zámek novodobou střechu, která charakter zámku dost změnila, v současnosti je zámek luxusním hotelem v soukromém vlastnictví.

Kde objednat?

Objednejte si pobyt či proceduru v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm online pomocí oficiálních prodejců. Prodejci jsou ověřeni zákazníky a certifikováni společností APEK. Platnost poukazu je 1 rok.

NEJLEPŠÍ NABÍDKY

Vyberte si požadovaný balíček a klikněte na tlačítko “ZOBRAZIT NABÍDKU”. Následně budete přesměrováni na stránky prodejce.

Prodejce

Popis

Cena

Detail zážitku

prodejce-esennce

Pivní lázně Ostrava pro dva

Cena od

2 400,- Kč

prodejce-esennce

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Víkend v pivních lázních Ostrava (1 noc)

Cena od

5 700,- Kč

Co pobyt v pivních lázních Ostrava zahrnuje?

Po příjezdu do pivních lázní v Ostravě vás čeká pivní lázeň v kádi pro dvě osoby. Tato pivní lázeň trvá 30 minut. Pivní lázeň se skládá z teplé vody s přídavkem pivovarských kvasnic zde vařeného piva Pikard. Po koupeli přijde na řadu 20 minutová masáž zad a šíje dle vlastního výběru. K dispozici je masáž aromatická, medová, relaxační či masáž lávovými kameny. Po koupeli a masáží bude vašemu tělu dopřána relaxace na lůžku s kyslíkovou terapií. Tato relaxace trvá také 20 minut. Během procedury máte k dispozici 1,5l místního zámeckého piva na osobu v ceně pobytu. Na romantice tomuto relaxačnímu pobytu přidá ubytování v podkrovním pokoji. Samozřejmostí je večeře a snídaně v zámecké restauraci a baru.

 

Kdy můžete na pobyt v pivních lázních Ostrava vyrazit?

Pobyt v pivních lázních Ostrava je možno objednat kdykoliv během týdne, mimo Vánoc a Silvestra.

 

Co jiného Ostrava nabízí?

Ostrava je třetí největší město v České republice. Ostrava je statutárním městem, které leží v Moravskoslezském kraji a je výjimečná především díky své průmyslové a tranzitní historii. Ve středověku byla Ostrava poměrně rozvinutým městem a to právě díky Jantarové stezce, která Ostravou procházela. V následujícím období Ostrava trochu upadala, její sláva byla obnovena díky průmyslovému bohatství. V roce 1763 bylo v Ostravě objeveno ložisko černého uhlí.   V současnosti je Ostrava známa především díky ostravské huti, za návštěvu stojí třeba hornické muzeum nebo Národní divadlo moravskoslezské. Pokud chcete navštívit pivní lázně Ostrava, určitě se zastavte relaxovat i do nějakého z ostravských divadel.

Zámecký minipivovar ukrývá tyto nádherné pivní lázně.
Užijte si luxusní pivní lázně v Ostravě - Zábřehu ve dvou.

Tipy na výlety v okolí

Kontaktní informace

Adresa:

Pivovar Zábřeh

U Zámku 42/1

700 30 Ostrava Zábřeh

Telefon:

(+420) 777 808 299

Hodnocení zákazníků