in ,

Pivní lázně Olomouc

Pivní lázně BBB v Olomouckém hotelu Clarion. Užijte si božský relax!

V pivních lázních Olomouc si užijete moderní lázeňskou proceduru, při které se ponoříte do horké lázně s obsahem chmelového a bylinného extraktu. Požitek z lázně můžete umocnit upíjením piva, nejčastěji z místního pivovaru.

Nemusíte však být milovníky piva, a přesto si můžete pivní procedury maximálně užít pivní lázně zahrnují koupele, masáže, léčivé zábaly a konzumaci piva v rámci pitné kůry během horké koupele.

Kde objednat?

Objednejte si pobyt či proceduru v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm online pomocí oficiálních prodejců. Prodejci jsou ověřeni zákazníky a certifikováni společností APEK. Platnost poukazu je 1 rok.

NEJLEPŠÍ NABÍDKY

Vyberte si požadovaný balíček a klikněte na tlačítko “ZOBRAZIT NABÍDKU”. Následně budete přesměrováni na stránky prodejce.

Prodejce

Popis

Cena

Detail zážitku

prodejce-esennce

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Pivní lázně Olomouc pro dva

Cena od

1 900,- Kč

logo-adrop

Pivní lázně Olomouc pro dva

Cena od

1 900,- Kč

Pivní lázně Olomouc v Clarion Congress Hotelu

Pivní lázeň – Beer Spa BBB®

V pivních lázních Olomouc se na 20 minut ponoříte do vany s vodou teplou cca 35°C obohacenou o přísady, ze kterých se vaří pivo. Například o chmel, sladový šrot, kvasince a další. Přesné složení a množství jednotlivých přísad je obchodním tajemstvím.

Účinek pivní lázně výrazně zvýší použití speciální vířivky a výměníku tepla, který zabraňuje vychladnutí lázně. Lázeň pomáhá udržovat teplou i speciální dřevo, ze kterého jsou kádě vyrobeny.

Po pivní lázni následuje odpočinek a relaxace na lůžku z ovesné slámy v délce 30 až 45 minut. Během této doby se vypotíte, uvolníte a pomalu zaklimatizujete na vnější prostředí.

Relaxovat můžete také dubové nebo levandulové lázni.

Olomoucké pivní lázně Vám nabízí to nejlepší pro tělo i duši v pivní koupeli a solné sauně s ochutnávkou piva a masáží v příjemném lázeňském prostředí.
Během pivní lázně se osvěžíte pivem ze zdejšího pivovaru.

Po 40 minutách relaxace v lázni si můžete odpočinout v solí provoněné sauně prohřáté na teplotu 60°C.

Poté se uvolníte a postupně zaklimatizujete na okolní prostředí v odpočívárně.
Pro zesílení účinků pivní koupele můžete využít možnost relaxační pivní masáže.
Pivní lázně ve sklepích pivovaru jsou uvolňující procedurou, která zrelaxuje celé vaše tělo i duši.

Clarion Congress Hotel

Proč si dopřát pivní lázeň?

Pivní lázně přinášejí požitek i uvolnění. Pokožka je uvolněná a vláčná, jen a jen se ji dotknout a procítit její hebkost.

 • Zklidňuje pleť.
 • Čistí póry.
 • Pomáhá léčit akné, lupenku a celulitidu.
 • Detoxikuje organismus – dochází k odplavování škodlivých látek z těla.
 • Uvolňuje svalové napětí.
 • Zvyšuje srdeční činnost.
 • Zlepšuje krevní oběh.
 • Omlazuje pokožku.
 • Pomáhá léčit bolesti zad a kloubů.
 • Posiluje vlasy.
 • Dodává tělu sacharidy, vitamíny a proteiny.
 • Regeneruje tělo.
 • Harmonizuje mysl.
 • Snižuje stres.
 • Posiluje imunitní systém a pomáhá s regenerací celého těla.

Clarion Congress Hotel Olomouc

Clarion Congress Hotel Olomouc je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel. Je to jeden z největších kongresových hotelů v Olomouci a okolí. Nabízí vysoký komfort moderních pokojů a skvěle vybavené konferenční i gastronomické zázemí.

Hotel je stojí nedaleko centra města naproti vlakového nádrží v místě s výbornou dopravní dostupností.

Speciality z české i mezinárodní kuchyně ochutnáte v Benada Restaurant.

Můžete využít i některou ze zajímavých nabídek, například akci: Pivo!! Vypij, co hrdlo ráčí!

Nejen hotelovým hostům je k dispozici wellness, ve kterém můžete využít:

 • pivní lázně
 • finskou saunu
 • parní saunu
 • whirpool
 • kardio zónu

Svatováclavský pivovar

Svatováclavský minipivovar byl otevřen v centru města v roce 2006. V roce 2008 byl provoz pivovaru na této adrese ukončen a v roce 2010 byl minipivovar se stylovou pivnicí otevřen v historickém centru města u Katedrály sv. Václava v blízkosti Arcibiskupského paláce na ulici Mariánská 4, Olomouc.

Zdejší pivo se vyrábí z nejkvalitnějších sladů a žateckého chmele. Při jeho výrobě se nepoužívají žádné chemické preparáty. Pivo je zákazníkům podáváno v původním stavbu bez pasterizace a filtrace přímo z ležáckých tanků.
Výborné pivo a speciality místní kuchyně ochutnáte ve zdejší restauraci, která nabízí i posezení na pivní zahrádce.

Svatováclavský minipivovar vyrábí 7 druhů piva bez pasterizace a filtrace. Svým hostům nabídne domácí kuchyni, polední menu, tvarůžkové a pivní speciality, šťavnaté steaky, espresso illy a vína od moravských vinařů.

Srdcem pivovaru je měděná varna, které se říká „GOLEM“. Zde probíhá přímo před očima hostů první fáze výroby piva – vaření. Poté proces pokračuje kvašením a zráním ve sklepích pivovaru.

Zakoupíte zde i pivní sklo s logem pivovaru, etikety, pivní tácky nebo místní pivo v PET lahvích nebo do soudků.

 

Technologie pivovaru

Přímo v restauraci se nachází dvou nádobová měděná vana. Zbývající část technologie je ve sklepích domu.

 

Varna

Pivo se ve varně vaří klasickou dvourmutovou technologií pouze z českých surovin – z moravského sladu, žateckého chmele, kultur kvasnic a z vody.

 

Spilka

Pivo po uvaření (mladina) se zchladí na zákvasnou teplotu 8°C a zakvasí kvasnicemi. Následně v kvasných kádích (spilkách) probíhá hlavní kvašení po dobu 7 až 12 dnů. Poté se prokvašené pivo stáčí do ležáckých tanků.

 

Ležácký sklep

V ležáckých sklepích dozrává pivo v ležáckých tancích 6 až 6 týdnů při teplotě 2°C pod tlakem 0,5 až 1 bar. Po dozrání se čepuje přímo z ležáckých tanků.

Město Olomouc a tipy na výlety v okolí

Olomouc vždy v českých zemích patřila mezi nejvýznamnější královská města. Pro svou výhodnou polohu, starobylou univerzitu, kulturní, duchovní a řemeslné tradice byla po staletí přirozeným centrem Moravy a oblíbeným místem vzdělanců, umělců a obchodníků.

Olomouc je známá svými historickými památkami. Návštěvníci si mohou prohlédnout Sloup Nejsvětější Trojice, jedinečný orloj, zajímavé kostely a kašny, radnici s orlojem a věží, tereziánské opevnění, rozlehlé parky, mohou se projet parníkem po řece Moravě nebo navštívit zoologickou zahradu Olomouc na Svatém Kopečku.

Zoologická zahrada Olomouc

Zoologická zahrada Olomouc je pro veřejnost otevřena od roku 1956. Rozprostírá se v lesích v podhůří Nízkého Jeseníku, v blízkosti Olomouce – na Svatém Kopečku. Návštěvníci si mohou kromě venku žijících zvířat projít i pavilon žiraf, opic, šelem, netopýrů, levhartů mandžuských a jihoamerický pavilon.Uvnitř pavilonu šelem se nacházejí akvária s korálovými útesy a mnoha druhy ryb a dalších mořských živočichů.Návštěvníci si mohou si prohlédnout společný výběh medvědů a vlků, průchozí výběh klokanů, mořská akvária nebo Euroasijské safari.

 

Sloup Nejsvětější Trojice

Sloup Nejsvětější Trojice v Olomouci byl monument postavený ke slávě Boží v letech 1716 až 1754. Jeho účelem byla okázalá oslava katolické církve a víry, která byla částečně vyvolaná pocitem vděčnosti za konec moru, jež sužoval Moravu v letech 1714 až 1716.

Protože všichni řemeslničtí mistři a umělci, kteří na sloupu pracovali, byli olomouckými občany, byla jeho stavba také chápána jako výraz místního patriotismu.

Sloup je vysoký 35 metrů a představuje nejvyšší sousoší v Čechách. Jeho součástí je i malá kaple. Od roku 1995 je s Mariánským sloupem a barokními kašnami národní kulturní památkou. Jakožto jedno z vrcholných děl středoevropského baroka byl v roce 2000 zařazen mezi světové dědictví UNESCO.

 

Plavby po řece Moravě historickou Olomoucí

Pokud máte zájem vidět historickou Olomouc z řeky a projet se přímo pod jejími unikátními památkami, využijte možnost zapůjčení raftu pod novogotickou katedrálou sv. Václava, odkud po krátkém proškolení s instruktorem v raftu budete proplouvat pod Přemyslovským palácem, přes Bezručovy sady, podél starobylých olomouckých hradeb s výhledem na kostel sv. Michala s bývalým dominikánským klášterem a okolo Botanické zahrady Michalským stromořadím k mostu u Tržnice.

Kontaktní informace

Adresa:

Clarion Congress Hotel Olomouc

Jeremenkova 36

779 00 Olomouc

Telefon:

(+420) 581 117 141

Hodnocení zákazníků

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Hodnotilo: 24