in

Pivní lázně Tábor

Pivní lázně Tábor se nacházejí v centru stejnojmenného a historicky poměrně známého města. Pivní lázně jsou součásti hotelu Dvořák, který se z části nachází v areálu bývalého hradu Kotnov. Samotný hrad Kotnov kdysi z velké části shořel, nahradil ho pivovar, který již v dnešní době nefunguje. Z tohoto pivovaru a bývalého hradu vznikl právě hotel Dvořák, ve kterém můžete pivní lázně navštívit.

Co pobyt v pivních lázních Tábor zahrnuje?

Po příjezdu do pivních lázní ve městě Tábor budete ubytování v čtyřhvězdičkovém hotelu Dvořák. Hotel vám poskytne skvěle vybavený dvojlůžkový pokoj. Po ubytování vás čeká první relaxační zážitek, tím je pobyt v bazénu a finské sauně. Tato procedura trvá hodinu. Po finské sauně vás čeká relaxační koupel v pivní lázni. Samotná koupel se odehrává v kádi pro dva, během koupele máte k dispozici neomezené množství piva. Samotná koupel trvá 20 minut. Po koupeli v pivní lázni si odpočinete na lůžku z ovesné slámy, tento odpočinek trvá třicet minut. Samozřejmostí je snídaně formou bufetu pro dva, kterou následující den svůj relaxační pobyt ukončíte.

Kdy můžete na pobyt v pivních lázních Tábor vyrazit?

Pobyt v pivních lázních Tábor je možno objednat kdykoliv během týdne, výjimku tvoří Silvestr a Vánoční svátky.

Co jiného Tábor nabízí?

Tábor je poměrně starým městem v Jihočeském kraji. Tábor je znám především díky své Husitské historii, právě husity byl v roce 1420 založen. Díky husitské historii je často vyhledávaný, najdeme zde spoustu památek či jinak historicky zajímavých míst. Z těch nejznámějších stojí za zmínku třeba věž Kotnov, která se dochovala z původního hradu. Mezi turisty je poměrně oblíbený i Kostnický dům a Husův park. Historicky velice zajímavá je Stará radnice, která má gotický charakter a je vstupem do Husitského muzea. Zajímavostí může být například vodní nádrž Jordán, která je nejstarší nádrží ve Střední Evropě. Návštěvu pivních lázni Tábor tak můžete spojit s poznáním doby Husitství.