in ,

Pivní lázně Bahenec

Spojení piva, wellness a místní kultury

Bahenec, malebná vesnička v Písku u Jablunkova, je známá svou bohatou historií pivovarnictví a lázeňství. Pivní lázně Bahenec, které se nacházejí v této oblasti, mají za sebou dlouhou tradici a nabízejí jedinečný zážitek pro milovníky piva a wellness. První pivní lázně v Bahenci vznikly na přelomu 19. a 20. století, kdy začalo být pivovarnictví a lázeňství spojováno za účelem poskytnutí terapeutických služeb.

Kde objednat?

Objednejte si pobyt či proceduru v pivních lázních Rožnov pod Radhoštěm online pomocí oficiálních prodejců. Prodejci jsou ověřeni zákazníky a certifikováni společností APEK. Platnost poukazu je 1 rok.

NEJLEPŠÍ NABÍDKY

Vyberte si požadovaný balíček a klikněte na tlačítko “ZOBRAZIT NABÍDKU”. Následně budete přesměrováni na stránky prodejce.

Prodejce

Popis

Cena

Detail zážitku

prodejce-esennce

Pivní lázně Bahenec

Cena od

1 500,- Kč

prodejce-esennce

Pivní lázně Bahenec pro dva

Cena od

1 999,- Kč

prodejce-esennce

Pobyt s polopenzí a relaxací ve wellness pro 2 osoby

Cena od

3 300,- Kč

Proč navštívit pivní lázně Bahenec

Účinky pivních lázní na tělo

Pivní lázně mají řadu pozitivních účinků na tělo. Díky obsahu chmele a kvasnic, které jsou bohaté na vitaminy, minerály a antioxidanty, působí pivní lázně protizánětlivě, uklidňují pokožku a zlepšují krevní oběh. Pivní lázně tak mohou pomoci při léčbě kožních problémů, jako je akné, ekzémy nebo lupénka.

 

Duševní výhody

Pivní lázně nejenže působí na tělo, ale také na mysl. Uvolňující atmosféra lázní, hřejivé koupele a vůně chmele pomáhají zbavit se stresu a napětí, zlepšují náladu a podporují relaxaci.

 

Nezapomenutelný zážitek

Návštěva pivních lázní Bahenec je jedinečným zážitkem, který stojí za to zažít alespoň jednou v životě. Je to skvělý způsob, jak se seznámit s místní kulturou, užít si chutné pivo a zároveň prožít nevšední wellness zážitek.

 

Služby v pivních lázních Bahenec

Pivní koupele

Hlavní atrakcí pivních lázní Bahenec jsou samozřejmě pivní koupele. Tyto koupele obsahují speciální směs teplé vody, pivního kvasu a chmele, která je bohatá na živiny a má blahodárné účinky na pokožku. Během koupele si můžete dopřát i sklenku chutného piva.

 

Pivní masáže

Kromě pivních koupelí můžete v pivních lázních Bahenec vyzkoušet i pivní masáže. Masér používá při masáži pivní olej, který má regenerační a zklidňující účinky na pokožku.

 

Pivní peeling

Další ze služeb, které pivní lázně nabízí, je pivní peeling. Jedná se o exfoliační proceduru, která odstraňuje odumřelé kožní buňky a zároveň vyživuje pokožku díky obsahu chmele a kvasnic. Pivní peeling ponechává pokožku hladkou, svěží a zářivou.

 

Gastronomický zážitek

Pivní lázně Bahenec nejsou jen o péči o tělo, ale také o potěšení pro chuťové pohárky. V pivovarské restauraci můžete ochutnat místní speciality a samozřejmě výborné pivo z místního pivovaru.

 

Tipy pro návštěvu pivních lázní

Jak se připravit

Před návštěvou pivních lázní se doporučuje se dobře vyspat a vyhnout se nadměrnému stresu. Před koupelí je vhodné se osprchovat, ale vyhnout se použití silně parfémovaných mýdel či šampónů, které by mohly narušit přirozenou rovnováhu pokožky.

 

Co vzít s sebou

Na návštěvu pivních lázní si přibalte plavky, ručník, župan a přezůvky. Můžete si také přinést lahev s vodou, abyste zůstali hydratovaní během procedur.

 

Doba návštěvy

Nejlepší doba pro návštěvu pivních lázní je mimo hlavní turistickou sezónu, kdy je zde menší návštěvnost a můžete si lépe užít klidného prostředí lázní.

 

Závěr a časté dotazy

Pivní lázně Bahenec nabízejí jedinečný zážitek spojující pivo, wellness a místní kulturu. Návštěvníci si mohou užít širokou škálu procedur, které přinášejí pozitivní účinky na tělo i mysl. Navíc, gastronomický zážitek v pivovarské restauraci je třešničkou na dortu. Při plánování návštěvy nezapomeňte zohlednit naše tipy, abyste si užili tento nezapomenutelný zážitek naplno.

Je vhodné navštívit pivní lázně Bahenec i s dětmi?

Ano, pivní lázně Bahenec jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Pro děti jsou k dispozici speciální nealkoholické koupele.

Jak dlouho trvá jedna procedura v pivních lázních?

Jedna procedura, jako je pivní koupel nebo masáž, trvá obvykle kolem 30-45 minut. Celková doba návštěvy pivních lázní včetně odpočinku a stravování se může pohybovat okolo 2-3 hodin.

Musím být milovník piva, abych si užil návštěvu pivních lázní?

Ačkoliv je pivní lázeň určena především pro milovníky piva, i ti, kteří pivo tolik nevyhledávají, si zde mohou najít své. Lázně totiž nabízejí i jiné procedury, jako masáže nebo peelingy, a mohou být také místem pro relaxaci a odpočinek.

Je nutné si rezervovat termín předem?

Doporučuje se rezervovat si termín předem, zejména během hlavní turistické sezóny, kdy mohou být pivní lázně více navštěvované. Rezervace vám zaručí, že si můžete užít svůj pobyt bez zbytečného čekání.

Můžu navštívit pivní lázně Bahenec, pokud jsem těhotná nebo kojím?

Při těhotenství a kojení se doporučuje konzultovat návštěvu pivních lázní s lékařem. Některé procedury, jako například masáže, mohou být vhodné, zatímco jiné, jako pivní koupele, by se měly v tomto období vyhnout.

Kontaktní informace

Adresa:

Wellness hotel Bahenec

Písek u Jablunkova 018

739 84, okr.Frýdek Místek

Telefon:

(+420) 558 330 057

Hodnocení zákazníků

Průměrné hodnocení 0 / 5. Hodnotilo: 0